Read Les Desorientes by Amin Maalouf Free Online


Ebook Les Desorientes by Amin Maalouf read! Book Title: Les Desorientes
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 469 KB
ISBN: No data
ISBN 13: No data
City - Country: No data
Loaded: 2460 times
Reader ratings: 7.8
The author of the book: Amin Maalouf
Edition: Livre de Poche
Date of issue: April 9th 2014

Read full description of the books:„Pasiklydę" – jaudinantis romanas apie emigrantus, žmones, besiplėšančius tarp dviejų šalių. Tėvynėje jie dažnai vadinami išdavikais, o užsienyje yra svetimi, retai tampantys savais. Tie „paklydėliai" – tai studentai, skirtingų religijų ir tautybių draugų ratelis, diskutuojantis apie šalies ateitį, turintis šviesių vilčių ir svajonių. Deja, joms nelemta išsipildyti. Kyla karas. Tolerancija dingsta. Ratelis iškrinka, vieni išsivažinėja kas kur, kiti lieka. Kai kurie iš likusiųjų susitepa rankas, tarp jų ir Muradas. Draugų santykiai nutrūksta.

Ir štai po ketvirčio amžiaus, pakviestas mirštančio Murado žmonos, iš Prancūzijos į tėvynę parskrenda Adamas, garsus istorikas. Jis pavėluoja, bet ši kelionė duoda progą grįžti prie savo šaknų, vėl užmegzti ryšius su senais draugais, nors trumpam juos sutelkti. Ar dar turi ką bendra laisvamanė ir islamistas, vienuolis ir verslo magnatas, žurnalistas ir Pentagono tarnautojas? Suvedinėjant metų balansą, vėl iškyla žiaurus klausimas: kas geriau, ar švarios rankos tremtyje, ar drumsti kompromisai tėvynėje? Ir tas nenumaldomas kaltės jausmas, tos abejonės...

---
Aminas Malufas (Amin Maalouf) – Gonkūrų premijos laureatas (1993) – gimė Beirute (Libanas), 1949 m. Baigęs mokyklą, studijavo sociologiją ir ekonomiką. Vėliau pasuko į žurnalistiką, slapčia bandė jėgas literatūroje. Prasidėjus karui, emigravo į Prancūziją. Iš tėvynės išvykęs prieš 38 metus, jis vis dar nesiryžta minėti jos vardo, nors be galo jos ilgisi. Taigi emigracijos tema jam artima, skaudi, mąstyta permąstyta. Lietuvių kalba išleistos A. Malufo knygos „Tanijo uola", „Kryžiaus žygiai arabų akimis" ir „Baltazaro klajonės"


Download Les Desorientes PDF Les Desorientes PDF
Download Les Desorientes ERUB Les Desorientes PDF
Download Les Desorientes DOC Les Desorientes PDF
Download Les Desorientes TXT Les Desorientes PDFRead information about the author

Ebook Les Desorientes read Online! Amin Maalouf (Arabic: أمين معلوف; alternate spelling Amin Maluf) is a Lebanese journalist and novelist.
He writes and publishes primarily in French.
Most of Maalouf's books have a historical setting, and like Umberto Eco, Orhan Pamuk, and Arturo Pérez-Reverte, Maalouf mixes fascinating historical facts with fantasy and philosophical ideas. In an interview Maalouf has said that his role as a writer is to create "positive myths". Maalouf's works, written with the skill of a master storyteller, offer a sensitive view of the values and attitudes of different cultures in the Middle East, Africa and Mediterranean world.


Reviews of the Les Desorientes


BENJAMIN

This book is holding in tensions until the end!

EDWARD

The idea is great, but sometimes the text suffers

AMELIE

A book that really liked it!

JOSEPH

The only book I read in 1 day

SKYE

Interesting and nontrivial story
Add a comment
Download EBOOK Les Desorientes by Amin Maalouf Online free

PDF: les-desorientes.pdf Les Desorientes PDF
ERUB: les-desorientes.epub Les Desorientes ERUB
DOC: les-desorientes.doc Les Desorientes DOC
TXT: les-desorientes.txt Les Desorientes TXT